اخبار و اطلاعیه ها

۲۰ شهریور ۱۳۹۷

دانشجویان گرامی لطفاً در زمان انتخاب واحد به نکات ذیل توجه فرمائید:


دانشجویان گرامی لطفاً در زمان انتخاب واحد به نکات ذیل توجه فرمائید:


۱- طبق تقویم آموزشی اعلام شده از سوی دانشگاه جامع علمی- کاربردی به تفکیک نیمسال ورود و مقطع تحصیلی اقدام به انتخاب و احد اینترنتی نمایید. (از طریق ۳ رقم اول شماره دانشجویی می­توانید سال و نیمسال ورود خود را بیابید، برای مثال: ۹۵۱ یعنی دانشجو ورودی سال ۹۵ و نیمسال اول (مهرماه) و مثلا ۹۶۲ نشان دهنده دانشجوی ورودی سال ۹۶ نیمسال دوم (بهمن ماه) می­باشد)

۲- توجـــّــه: لازم به ذکر است انتخاب واحد اینترنتی توسط شخص دانشجو در روز و موعد مقرر می­بایست انجام گردد، در صورت عدم انتخاب واحد در زمان مقرر واحد آموزش هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص بر عهده نخواهد داشت.

۳- توجـــّــه: دانشجویان گرامی می­بایست دروس را طبق جداولی که مدیران محترم گروه­های آموزشی آماده نموده­اند اخذ نمایند در غیر اینصورت توسط کارشناسان آموزش بررسی و حذف خواهد شد.

۴- توجــــّــه: دانشجویانی که در نیمسال­های گذشته موفق به کسب نمره قبولی در برخی دروس پیشــنیاز نشده و یا در تعدادی از جلسات امتحانی دروس پیشنیاز غیبت داشته اند، قبل از انتخاب واحد اینترنتی با کارشناسان واحد آموزش تماس حاصل نمایند.

۵- دانشجویان کارشناسی حسابداری- مالی ورودی مهرماه ۱۳۹۶ ترم ۳، می بایست دروس را از یک گروه A یا B انتخاب واحد نمایند، در غیر اینصورت دروس توسط واحد آموزش حذف خواهد شد.