نکات مهم در زمان انتخاب واحد در سامانه آموزشی هم آوا

۱۶ بهمن ۱۳۹۸

نکات مهم در زمان انتخاب واحد در سامانه آموزشی هم آوا

دانشجویان گرامی لطفاً در زمان انتخاب واحد به نکات ذیل توجه فرمائید:

  • طبق تقویم آموزشی اعلام شده از سوی دانشگاه جامع علمی- کاربردی به تفکیک نیمسال ورود و مقطع تحصیلی اقدام به انتخاب و احد اینترنتی نمایید. (از طریق ۳ رقم اول شماره دانشجویی می­توانید سال و نیمسال ورود خود را بیابید، برای مثال: ۹۷۱ یعنی دانشجو ورودی سال ۹۷ و نیمسال اول (مهرماه) و مثلا ۹۷۲ نشان دهنده دانشجوی ورودی سال ۹۷ نیمسال دوم (بهمن ماه) می­باشد)

  

  • توجـــّــه: لازم به ذکر است انتخاب واحد اینترنتی صرفاً توسط شخص دانشجو در روز و موعد مقرر می­بایست انجام گردد، در صورت عدم انتخاب واحد در زمان مقرر واحد آموزش هیچ­گونه مسئولیتی در این خصوص بر عهده نخواهد داشت.

 

  • توجـــّــه: دانشجویان گرامی می­بایست دروس را طبق جداولی که مدیران محترم گروه­های آموزشی برنامه ریزی نموده­اند اخذ نمایند در غیر اینصورت توسط کارشناسان آموزش بررسی و حذف خواهد شد.

 

  • توجــــّــه: دانشجویانی که در نیمسال­های گذشته موفق به کسب نمره قبولی در برخی دروس پیشــنیاز نشده و یا در تعدادی از جلسات امتحانی دروس پیشنیاز غیبت داشته اند، قبل از انتخاب واحد اینترنتی با کارشناسان واحد آموزش تماس حاصل نمایند.

 

  • دانشجویان کارشناسی حسابداری- مالی ترم ۲ و۴ می بایست دروس را از یک گروه A یا B انتخاب واحد نمایند، در غیر اینصورت دروس توسط واحد آموزش حذف خواهد شد.