برگزاری دومین جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر پیش بین

۸ مرداد ۱۳۹۸

برگزاری دومین جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر پیش بین

دومین جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی صبح روز یکشنبه ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۷ با حضور دکتر پیش بین سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر فرهمند راد سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران غرب و دبیر اجرایی جشنواره، دکتر دارابی مدیر کل امور فرهنگی اجتماعی دانشگاه و دبیر علمی جشنواره، در مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران آغاز بکار نمود.

دکتر پیش بین در مراسم افتتاحیه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همه عزیزانی که در برپایی این جشنواره نقش داشتند، حضور واحدهای استانی دانشکاه جامع علمی کاربردی از سراسر کشور را باعث سرافرازی و افتخار دانست و وجود این جشنواره رافرصتی مناسب جهت افزایش روحیه نشاط، همکاری و مشارکت جمعی در بین دانشجویان به حساب آورد. وی ضمن بازدید از غرفه های موجود در نمایشگاه، آثار ارائه شده را در خور تحسین دانسته و فرصت به وجود آمده در این نمایشگاه را زمینه ساز خلق موقعیت های مناسب جهت کارآفرینی و اشتغال تلقی کرد.

لازم به ذکر است در این جشنواره تعداد ۲۱ غرفه از واحدهای استانی سراسر کشور و ۲۴ غرفه مرتبط کانونی حضور داشته و این در حالی است که طبق برنامه ریزی انجام شده و به منظور پویایی، نشاط و متمایز بودن این جشنواره و نیز به منظور تبیین ارتباط بین دانشگاه، بازار و صنعت برای دانشجویان و مهارت آموزان دانشگاه علمی کاربردی پیش بینی شده است تا در روزهای جشنواره تعداد ۳۸ کارگاه آموزشی با استفاده از ظرفیت اساتید مراکز آموزشی، بازدید ۳ هزار دانشجو در قالب ۷ گروه از بازار بزرگ ایران با حضور مهندسان و متخصصان این مجموعه و تعداد ۱۴ نمایش صحنه ای( stage) در قالب موضوعات مختلف هنری و فرهنگی جهت نمایش عینی توانمندی ها و قابلیت های دانشجویان به اجرا درآمد.

همچنین دکتر بدری معاون اداری مالی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور در مرکز نمایشگاه بازار بزرگ ایران، ضمن بازدید از دومین جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی و تعامل و گفتگو با کانون های فرهنگی واحدهای استانی و مراکز آموزشی استان تهران از همه عوامل و دست اندرکاران این جشنواره به ویژه دکتر فرهمند راد دلیر جشنواره و همکاران واحد استانی تهران غرب تشکر به عمل آوردند.

دکتر امید رییس محترم دانشگاه جامع علمی کاربری با حضور در مراسم اختتامیه دومین جشنواره درون دانشگاهی رویش این دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از تمامی عوامل و دست اندرکاران برپایی جشنواره مذکور به ویژه دکتر فرهمند راد دلیر محترم اجرایی از جشنواره رویش با توجه به گستردگی و پراکندگی دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان فرصتی مناسب جهت حضور و درکنار هم قرار گرفتن دانشجویان یاد کرد و از همه روسای واحد استانی خواست تا ضمن حمایت و پشتیبانی از این رخداد دانشجویی کوشش نمایند تا به ازای هر مرکز آموزش علمی کاربردی یک کانون فرهنگی فرصت حضور در این جشنواره ها را پیدا کند.

در پایان برنامه از مراکز منتخب که مقام اول تا سوم کانون های مختلف فرهنگی را کسب نمودند تجلیل ب عمل آمد. که مرکز آموزش علمی کاربردی رعد نیز موفق به کسب مقام سوم سایر کانون های اجتماعی در این جشنواره شد.

لازم به ذکر است مرکز نیکوکاری رعد در اولین جشنواره درون دانشگاهی رویش که در سال ۱۳۹۶ در مشهد برگزار شد نیز  توانست در کانون اجتماعی مقام شایسته تقدیر را کسب نماید