امکانات مرکز

امكانات رفاهي دانشجويان توان ياب:

  • سرويس اياب و ذهاب
  • ارائه سلف سرويس غذايي به صورت رايگان
  • دانشجويان واجد شرايط داراي معلوليت و فرزندان شاهد و ايثارگر پس از تاييد سازمان هاي مربوطه و مددكار اجتماعي دانشگاه از پرداخت شهريه معاف مي باشند.
  • تهيه جزوات درسي و استفاده از منشي در زمان امتحانات براي دانشجويان توان يابي كه داراي مشكل نوشتاري  مي باشند.

 

سالن همایش

سالن همایش رعد واقع در ساختمان مجتمع با شرایط ایده آل آماده همکاری با تمامی موسسات، سازمانها و شرکتها می‌باشد. این سالن با گنجایش حدود ۲۲۰ نفر، با طراحی زیبا، مدرن و سیستم صوتی و تصویری مناسب به گونه ای است که می توان از آن به صورت چند منظوره برای برگزاری سمینارها، همایش ها، مجامع سالیانه، کلاسهای آموزشی، گردهمائی ها، کنسرت و غیره استفاده نمود.

 

 

 

سايت كامپيوتر

مرکز علمی کاربردی رعد دارای دو سایت کامپیوتر بوده که تعدادی از میزها و نرم افزارهای آن مخصوص توانیابان تهیه و مابقی برای دانشجویان عادی میباشد، و سیستم بصورت online بوده که استاد می تواند دروس مربوطه را بوسیله ویدئو کنفرانس به دانشجویان ارایه نماید.

 

 

 

 

 

كارگاه گرافيك

مرکز علمی کاربردی رعد دارای دو کارگاه دروس عملی رشته گرافیک می باشد که برای نیمسال آینده برای دانشجویان در نظر گرفته شده که دروس کارگاهی و تخصصی خود را زیر نظر اساتید مجرب این مرکز آموزش عالی را گذرانده و سعی گردیده که وسایل و چیدمان کارگاها بتواند نیاز توانیابان این رشته را مرتفع نماید.